Bio OLD

Jsem holka ve znamení Lva, který se projevuje jen v těch nejkrajnějších případech. Jinak jsem mírumilovnej kozoroh, což je můj ascendent. Nejsem posedlá zodiacem, ale dobře mě to popisuje. Narodila jsem se 4.8.1992 v Miláně v porodnici která se jmenuje "dělejte dobře bratry" hahaha. Ten Ital ve mně se také projevuje jen v nejkrajnějších případech. 

Většina lidí, když mě poprvý potká - resp. většina holek - tak si myslí, že jsem namyšlená, protože mám od lidí určitej odstup. Ale nebojte, je jen dočasnej. Ráda poznávám nový lidi. Každej z vás, i člověk, kterej má absolutně opačný zájmy než já, je pro mě zajímavej. Z každýho z vás si vezmu něco, co mi příště pomůže pochopit někoho jiného. A chápat druhé - ať už je jakkoliv jinej - je pro mě velice důležitý. 

Rohodla jsem se tohle bio napsat znovu, protože se spoustu věcí změnilo. 

Za posledních pár měsíců jsem se sobě hodně věnovala spirituálně, což mi pomohlo v pohledu na svět. Nevěnuju se žádnýmu konkrétnímu směru, protože ve všech vidím stejný základ.  Zkráceně se to dá popsat tak, že zkoumám sama sebe, lidi kolem sebe, celej svět, vesmír a dávám si je do spojitostí mezi sebou. Skládám puzzle. Vždycky nějakej kousek složím a objeví se mi malá část celku, která do sebe zapadá. Tu pak pošlu dál.

Nemám vůbec jasno o tom, co bych chtěla v životě dělat, ale vím to, že se chci co nejvíc přiblížít přírodě. Chci být samostatná jak jen nejvíc to půjde.  Chci být svobodná, ale zároveň propojená, protože člověk nemá být sám, a to, že si někdo myslí, že má všechno zvládnout sám k tomu aby byl svobodnej je blbost. Nesmíme ztrácet spojení mezi námi, protože samota není dlouhodobě udržitelná. To je jak kdyby jste z těla vytáhli nějakej orgán. Nesmysl prostě, to nejde.

Vyrostla jsem v bílým domečku č.11 s mamkou. Neměla jsem těžký dětství. Měla jsem kolem sebe lásku. Od ledna 2014 jsem žila ve studentským bytě s přítelem na kraváku. Momentálně bydlíme v bytě naproti Mendelově Univerzitě (krásnej výhled), už konečně sami. .) U mamky jsem zanechala svou nejoblíbenější bytost - kocourka Mourka <3, kterýho pravidelně navštěvuju. Do nedávna jsem si myslela, že ze mě bude vědec. Studovala jsem ekotoxikologii, protože jsem chtěla ochraňovat přírodu nějakým efektivnějším způsobem než aktivisticky. Bohužel jsem zjistila, že ani to mi v životě stačit nebude, a že jsem o tom měla vlastně úplně jinou představu od reality, tak jsem studium po 2 a půl letech přerušila. Nevrátím se tam. 

Začala jsem pracovat ve zdravé výživě. Pomalu zjišťuju, že to taky není úplně ono. Jelikož řeším všechny ty věci kolem a ne lidi a jídlo, tak mi dochází, že jsem o tom taky měla úplně jinou představu a že to není tak mírumilovný jak by se někomu mohlo zdát. Každopádně je to zkušenost kterou potřebuji ve svým životě mít, abych mohla jít dál.

Ráda vysedávám v čajovně a poznávám čaje. 
Ráda diskutuju s ostatníma lidma o jejich puzzlích.
Ráda nosím tmavý barvy, hlavně černou, ale už se trochu lepším. 
Ráda cvičím jógu, pravidelně každý ráno.
Jím více méně vegansky až na občasný medový ochutnávky.
Od poloviny listopadu 2015 jsem se odprostila od lepku, což hodně pomohlo mým bolestem hlavy. 
Nemám ráda škatulkování a proto mi neříkejte vegan.
Snažím se jíst aspoň z poloviny syrovou stravu. Dělá mi to moc dobře.
Fascinuje mě posvátná geometrie.
Ráda lidem radím. Hřeje mě u srdíčka když pomůžu.
Ze sociálních stránek mám nejradši youtube. A instagram. A pinterest.
Nedělám videa, ale jednou bych chtěla. (EDIT 10.6.2016 - už dělám! :D )
Přijde mi, že video sděluje zprávu nejlíp. Je to skoro jako kdyby byl ten člověk vedle tebe.
Ráda tvořím jídlo. Těší mě, když sním něco zdravýho a zároveň dobrýho.
Miluju les.
Miluju zvířata.
Miluju rodinu.
Miluju přátele.
Snažím se objevit lásku i u ostatních lidí.
Snažím se objevit lásku sama k sobě.
Protože láska je tak krásnej pocit.
Pocit míru.

.)

<3 

N.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší, děkuji za ně! <3