pátek 5. října 2018

Oslavuj temnotu

Jak to jen dát do slov. Sedím tu teď před elektronickou stránkou a přemýšlím jak to sdělit. Improvizuj. Tak jo. Poslouchám Digital Daggers. Zvláštní interpret. Pokud budete chtít pochopit moje sdělení tak je doporučuju k tomu zapnout. Hudba přenáší nejen pěkný zvuky. 

Teď přemýšlím jak navázat, aby to dávalo smysl. Na předchozí články. A až to vymyslím, tak to začne dávat smysl i mě. Proces toto. Takže co jsme tady měli... Poznej se, dostaň se z nejhoršího, dávej si lásku. To je takovej základní recept jak být šťastnej. A protože nic není růžový, nic není jednostranný, člověk se nikdy nenudí. Aspoň ne moc dlouho.

Moje čtvrtá rada, resp. krok ke štěstí je "Důvěřuj". Důvěřuj, že všechno, co se děje se má dít. Nic neblokuj. Možná se opakuju. Ale když seš najednou na cestě za svým štěstím a všechno děláš ukázkově a pak se ti začne dít něco, co ti na první pohled tak úplně nezapadá do kontextu, nelekej se. Má to tak bejt. Dovol si to prožít, ať už je to cokoliv.

Moje největší zjištění za posledních pár dní je že bez temnoty by nebylo světla. Bez Lucifera by se lidé neobraceli k Ježíši. Bez Setha by Osiris nebyl tak milován. Bez ega by nebylo růstu ducha. Bez negativních událostí bychom se nepoučili jak to dělat správně. Temnota je odrazový můstek pro světlo. A proto i temnota je božská. V určitým smyslu. Vždycky mi těchto bytostí bylo tak trochu líto a teď chápu proč. Mají velkou roli v transformaci lidstva k vyššímu vědomí, ale tak málo lidí si to uvědomuje.

V posledních dnech jsem měla to štěstí pocítit přítomnost a moc jak temných entit tak těch světelných. Obě strany jsou úžasné. Nikdy jsem nevěřila, že je budu cítit až tak silně. Občas si připadám jak debil, když cítím věci intenzivněji než ostatní. Mate mě to. Mám pocit, že mi nikdo nevěří. Asi jsem zjistila, čím by to mohlo být. Ale to sem nepatří. Nebo jo? Tak stručně. Vždycky, když člověk dělá nějakou magickou praxi a chce aby to bylo silné, je vhodné si dát půst, resp. být na zelenině a lehkých jídlech. Člověku to zvyšuje citlivost. No a to je ono. Jelikož já takto prostě žiju, pokládám to za důvod, proč na mě vždycky, když popisuju nějaký zážitky, ostatní (ano, také nenormální lidé) civí, jak kdybych z višně vypadla.

No a co tím vším chci vlastně říct? Věříte, že vlastně nevím? Musím se zamyslet...

Asi to, že být šťastný neznamená být odproštěn od temnoty. A to, že nejsi odproštěn od temnoty neznamená, že jsi v rozporu s Bohem. Božským vědomím...Universem...To je právě chyba mnohých náboženství, tuto myšlenku neuznávají. Vše je stvořeno z jednoho božství, i ta temnota. Tak jak může být v rozporu? To, že něco přijde člověku jako "už moc", je náš problém. Nás lidí. Nedělejme Boha lidským. Ne toho původního, toho jednoho, ze kterého to všechno vzniklo. Není tam ani špetka lidskosti. "Bůh ti odpustí." No jasně, že ti odpustí! Ne počkej, vždyť on ti ani nemá co odpouštět! Chápeš? Všechno je v souladu. Tyto výmysly jsou pouze lidské. A vznikly právě proto, abychom si mohli skrze ně uvědomit, že máme na víc.

Vždycky jsem se vyžívala v poznávání struktur. Zjišťování jak to celý funguje. Část už mám za sebou, ale velkou část před sebou. Nyní vím, že mě to táhne na druhou stranu. Skrz moje osobní stíny poznávat temnotu Vesmíru. A zároveň skrz moji lásku poznávat světelnou záři Vesmíru. Jak jsem si vůbec někdy mohla myslet, že něco míň než tohle mě uspokojí? Když mojí cestou za štěstím je poznání. Hold to nemám jednoduchý, ale nenudím se.

Myslím, že jakmile zpracuju tuto část v sobě, otevře se mi opravdu moje cesta. Cesta spojení černé a bílé. Cesta jednoty. A doufám, že to budu moct dál předat. Že budu mít na to, to podat tak, aby to otevřelo další a další cesty.

Tady máte tedy příklad toho, jak se může vymknout představám cesta za štěstím. Věřím, že je to dostatečná ukázka toho, že nic není špatně.

Byla bych ráda, kdybyste si tuto myšlenku udrželi v hlavě. I přes všechny ty hlasy, co vám říkaj, něco jinýho.

Oslavujte chvilku i ty části vás, které se vám nedaří integrovat.

Ten správnej čas přijde.

xoxo

N.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší, děkuji za ně! <3