pátek 3. srpna 2018

Červencovej download

Koukám se do diáře a uvědomuju si, že tento měsíc byl něčím jinej. Strašně moc jsem toho stihla, zažila, zjistila.

Zjistila jsem, že se lidi dokážou fakt změnit když chcou. Síla mysli je opravdu ohromná. I když se nám zdá, že v tu chvíli nic nezmůžeme a že to bude pořád naprd, najednou z čista jasna přijde do hlavy myšlenka a my ji začneme rozvíjet a začneme ji žít a něco se díky ní naučíme, co nás změní. Tomu říkám download. Vesmírnej download.

Tahá mě zpátky - resp. dovnitř. Do mý pravý podstaty nebo jedný z nich. Občas si říkám že mám víc osobností. :D Začínám projevovat navenek všechno, co je zkryto. A je to docela uvolňující. A taky si uvědomuju, že ty myšlenky, ty downloady co přichází se musí začít používat. Nenechme se oblbnout touto dobou. Nezapomínejme je. Já si je například píšu do diáře. Abych nezapomněla.

Tento měsíc jsem byla dost na festivalech a různých událostech. Rock for people byl super. Byla jsem tam poprvý, ale určitě ne naposledy. Týden potom jsme byli na Fajtfestu. Pak měla kamarádka rozlučku se svobodou. O týden později jsme slavili přítelovy narozky na Rockovým chrlení. Přitom jsem četla knížku Základy Magie od Lilith. A díky tomu všemu jsem si tak nějak začala uvědomovat materiálno, ego, spojení s okolím a tak. Můj největší problém všech dob jsou moje vlasy. Nesmějte se. Berte to tak, jak to je. Cítím se kvůli nim blbě. Pořád. Jsou vyjímečný dny kdy je to ok. Moje vlasy mi prostě způsobují depku. LOL. Přítel už je dokonce alergickej když řeknu slovo vlasy. Chudák, já se mu vůbec nedivím.

No a tak jsem přemýšlela co s tím, mám se ostříhat na ježka nebo jak? :D A vzpomněla jsem si na svoji touhu z mládí - někdo by řekl šílenou, aspoň já jsem to tak brala, protože jsem si nikdy nemyslela, že to fakt udělám, byla to taková platonická láska k účesu :D No a co že to je, jsou to prosím dready. Takže teď nastala doba odhodlávání se. Začnu s fake dreadama, když se mi to chytne, možná půjdu do pravých. No a prosím, to je ten největší gól na tom všem. Když jsem si řekla "né, to přece neudělám", začala jsem na youtube vyhledávat "how to love your curly hair" a našla jsem tam metodu, které se říká "curly girl method". Prosím vás... na to, jak milovat vaše kudrnatý vlasy, existuje i knížka - co knížka, celá komunita. Tolik lidí řeší stejnej problém, a to nejlepší na tom je, že je řešitelnej. Zkusila jsem tu metodu tak z 50% páč na to doma nemám tolik serepetiček, ale funguje to. Takže mi prosím pogratulujte, mám teď na hlavě jenom moje vlasy, nic víc, žádná žehlička, fén, lak, barva, nic. A jedu s tím na motosraz. To je docela dobrý ne? :D 

Krásnej příklad, jak se něco vyřeší když nasloucháš svým downloadům. Teď mám dvě možnosti, můžu si dokonce vybrat a cítit se dobře. Boží.

Moje nová vášeň, kterou spustily ty fesťáky je neustálý poslouchání hudby a dělání si svých playlistů na spotify. To je boží naprosto. Nejvíc pyšná jsem na svůj playlist Witchy a Wicked. Ty ostatní jsou ještě ve stádiu vývoje. Witchy si pusť, když budeš chtít poznat mysteriózní ženskou stránku (energii - jak u muže tak ženy) osobnosti a wicked, když budeš chtít poznat temnou stránku života - ale takovou tu, kterou si užíváš a baví tě.


Wicked:


Začala jsem pociťovat, že jsem víc a víc spojená s Měsícem a se Zemí. S jejími živly. Moje tělo čekalo několik dní na úplněk, aby mohlo začít novej cyklus. A to se mi stává docela často. Díky tomu mě napadlo, mají muži taky svůj cyklus? Třeba spojenej se Sluncem? Musím to vyzkoumat! :D 

Začali mě zajímat mimozemšťani. :D  Vzpomněla jsem si na nějaký vzpomínky z dětství, který tuto problematiku nechávají zatím otevřenou. Je tolik lidí na světě co tohle řeší a mají stejný vzpomínky... Je to záhadný. Ale teď se o tom moc rozepisovat nebudu, sama nevím co a jak, a za deset minut musím jít na šalinu!

Co jsem se tak ještě za ten měsíc naučila...

Jo už vím. Naučila jsem se veřit v lásku. Prostě najednou mi přišla ta myšlenka - Věř v lásku. Podívala jsem se na hodiny a bylo tam 22:22. Takže jsem se rozhodla, že v ni prostě budu věřit a že na ničem jiným nezáleží. Láska překoná všechno. Všechno co bylo, je a bude.

Jsem objednaná na další kérku - tentokrát vodní svět. Na bok těla a stehno. Auau. Těším se. Mořská panna, chobotnice a medůza. Tak jak já vidím vodu. Krásnou, prastarou, divokou, křehkou a svobodnou.

Tolik věcí, co bych sem ještě tak napsala. Moc věcí. Pár vět.

Cvič jógu v trávě.
Bring me light into my darkness, lightbringer.
Truth is, there is no truth.
Odpor ega je důležitý pro růst ducha, stejně jako je odpor podložky důležitý pro pohyb po ní.
Věř v lásku.

xoxo

N.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší, děkuji za ně! <3