pátek 29. června 2018

Počátek

Hnojivo starého vyživí život nového. To už jsem v nějakým článku použila. Tato věta mi zůstala v hlavě. Jakýkoliv konec je novým začátkem a já momentálně prožívám tuto tranformaci na více úrovních.

Toto téma, toto slovo vyvstalo z mysli mé drahé kamarádky Tess, když jsme hledaly téma na společnou meditaci. Tady bych na vás chtěla trochu apelovat, zapisujte si svoje spirituální prožitky! Jelikož jsou prožity v jiných dimenzích a tím jsou tak trochu "v mlze", naše realita je pomalu v tu mlhu rozpustí. Proto je tak těžké spirituálně něco změnit, lidi tak zapomínají na tyto zážitky..

Jo, já jsem si to taky nezapsala. Co si pamatuju, tak že to bylo fajn a že mi to předalo nějakej message ve stylu - toto je tvoje vyšší já, teď začíná doba, kdy se mu budeš více a více přibližovat.

Počátek ve smyslu projevení se do fyzické reality začíná každoročně kolem období slunovratu. Teď se děje nejvíce fyzických změn, září na nás energie Slunce a my máme možnost konečně hejbnout se vším, co se v zimě začalo projevovat v nitru a na jaře začalo vykukovat ven. Na podzim sklidíme naši poslední úrodu, zaklidíme zase do svého nitra a vrátíme se do zimy, kde vštřebáme staré a pomalu stvoříme nové. Takto se každý rok vyvíjí části našeho života postupně podle toho na co jsme zrovna připraveni. A ano, ta stejná část se může změnit vícekrát - berte to jako level up.

A teď teda co se změnilo v mé realitě.

Už víte, že bydlím v novém bytě - to je součástí změn tohoto roku. Pomáhá mi to stát se dospělejší, samostatnější a zodpovědnější. Papírování kolem něj už se pomalu ale jistě chýlí ke konci, tak doufám, že v zimním období už si budu v klidu užívat dosáhlého cíle tohoto roku.

Další pro mě velký krok je změna práce. Našla jsem si místo v živé firmě Vitalvibe, kde se cítím skoro jako doma. Jsem na sebe pyšná, že jsem dokázala odejít z mé starší práce ikdyž to ohrožovalo některé mé komfortní zóny. Najednou mě skoro nebolí hlava, mám více energie, lepší náladu. Opravdu věřím, že jsem si našla místo, kde můžu být tím kdo jsem a hlavně - člověkem.

Stejně jsem vždycky věděla, že být ve Vitalvibe je můj osud. Haha :D Pamatujete, jak jsem tu psala, že jsem byla na pohovoru? Asi dva a půl roku zpátky? Tak to bylo také do této firmy akorát na pozici, na kterou jsem se asi zrovna moc nehodila. Všechno má svůj správný čas. Zajímavé je, že to byl můj jediný pohovor za ty roky, nikam jinam mě ani nelákalo jít. Až když jsem se rozhodla, že chci odejít z mé starší práce, tak jsem byla ještě na pohovoru v MyKitchen, kde to také dobře dopadlo, a pak jsem byla donucená se rozhodovat mezi dvěma skvělými firmami - o tom se mi předtím ani nesnilo :D :) Nakonec to Vital vyhrál, protože prostě jsem tak nějak věděla, že se sem budu více hodit a více se realizuji, každopádně do MyKitchen doporučuji si zajít na skvělé jídlo. .))

Další můj počátek vnímám u mé spirituality, kdy si vše, co jsem se kdy naučila sedá a stává se mojí pevnou součástí a zároveň díky tomu objevují nová, ještě nezpracovaná témata, která mě dokážou nadchnout - a to jsem si nemyslela, že ještě někdy může nastat. :))

Určitě se časem o nich tady rozepíšu, až se do nich více ponořím a nechám je trochu zakořenit.

Pokud chcete, budu ráda, když se podělíte o své počátky v tomto období. Všimla jsem si, že k těm vážnějším článkům nikdo nic dlouho nenapsal, ale i tak vidím, že jsou čteny, tak se nebojte. V tomto prostoru je všechno v míru. <3

xoxo

N.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší, děkuji za ně! <3