čtvrtek 26. dubna 2018

Inkoustová popáté - kořínky a houbičky

Famfáááry!
Přivítejte nového člena mojí kůžové domácnosti - pana kořínka s paní houbičkovou!
Mám poslední dobou nějakou vtipnou náladu. Ach to jaro.

Tak jsem se nechala znovu pokérovat. Protože jsem s tím pořád nebyla spokojená. Teď to i vypadá, že asi spokojená na chvíli budu. Potřebovala jsem to víc všechno propojit a spojit významově tři oddělený kérky. Což se náramně povedlo.

Vlastně úplně to nejdůležitější na té ruce je ten malej nenápadnej trojúhelník. Kterej teďka obrostl. To jsem totiž já. Já, žena. A kde já kořením? Z čeho jsem já? Kde je moje podstata? Tam vás zavedou kořínky. Zatím jsem zjistila, že vyrůstám z vesmíru a přírody. To je docela hezký uvědomění viďte. :D :) A pořád mám prostor na druhé straně ruky. :D :)

A ty houbičky mají vícero významů. Tento tvar můžou mít mimochodem i jiný houby než lysohlávky. Ale jo, přiznám se, alespoň jedna z nich lysohlávka je. Tudíž první význam by mohl mnohé zmást. Ne, nejím houbičky. Ale vím, čeho jsou schopny a toho jsou tu symbolem. Symbolem změny vědomí a spojení s jinými dimenzemi, vyšším já, atd. Prostě se mi mezi kořeny víc hodila houbička než meditující chlapík. Důležitý je vědět, že ke stejnému cíli vedou spoustu jiných cest.

K tomu všemu jsme doplnili ještě nějaký větvičky, a tralááá :) Jsem happy. Fakt, výjimečně jsem happy a to už hned po dokončení. Ne jak u těch ostatních, kdy jsem si na ně musela zvykat pár dní.

A jo. Tímhle to nekončí. Asi se stávám závislou. Ani ne tak na těch malůvkách, ale na tom strojku. To je prostě nával adrenalinu vždycky. OMG.

Jinak jsem byla ve studiu Different ink a tetovala mě Mafis (stejně tak dělala i tu vnitřní geometrickou část).

K zahojení jsem zkoušela používat krém od Baley na čerstvé tetování a musím říct, že jsem poměrně zklamaná. Nevím jestli to je tím krémem, ale asi jo, protože se mi to nikdy před tím nestalo, ale vyskočilo mi tak 10 červených pupínků, pár z nich dokonce přímo v linkách, tak snad toho moc nevypadne. A když jo, tak půjdu zas pod strojek. Lááááá :D

Tak tady to máte ze všech stran .)

xoxo

N.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší, děkuji za ně! <3