středa 23. srpna 2017

Konec rebelskýho období

Nebo aspoň jedné z jeho částí. Mám opět hnědý vlasy. Už mě to přestalo bavit, být všude zapatlaná do zelena. Zkusila jsem už tolik kombinací, dokonce jsem šla i do chemických kadeřnických barev, ale prostě to nejde. S těžkým srdcem to vzdávám a vítám svoje zcela nepřirozený tmavě hnědý vlasy. Docela se mi líbí, vypadám tak rozumněji, starší možná. Hmmmm.

Už jsem sem tak dlouho nepsala o "normálních" věcech, že mi to přijde divný. Co je vlastně normální? Nemám žádnou normu na "normální", tak o čem to vlastně mluvím... Věc se má tak, že sem píšu většinou když mám nějakej problém nebo všeobecně blbou náladu, ale teď se zrovna nacházím v období života kdy se mám docela dobře. Tak možná proto mi to přijde divný. Ale stejně sem chci psát :D lálá. Tak jako, abyste si nemysleli jakej je můj život krásnej - mám pravděpodobně momentálně horečku, za mnou balíček využitých kapesníků, bolí mě ruka, protože jednak jsem se do ní švihla tětivou, když jsem byla střílet z luku a jednak na ní mám nemalou novou kérku od včera. A to jsem nevyjmenovala ještě další nezmary který momentálně trápí moje tělo, ale ty si nechám pro sebe. Zrovna jednou za sto let, když je moje mysl v pořádku, tak to tělo neunese. PF. (Ale je statečný, fakt, taková rýmička, to není žádná sranda.)

Měla jsem nedávno narozeniny. Tyjo to už je 23.8., tak to už není ani tak nedávno. Před devatenácti dny. Co jsem ten den dělala.... kdybych taky ten článek napsala včas že. Myslím, že jsem byla v práci. A pak v Tembu. Kde jinde taky. Žádnou oslavu jsem nedělala, neměla jsem na to náladu. Jen jsem pobrala lidi, co měli čas a šli jsme ven. Jen tak. Překvapilo mě, kolik lidí si na mě vzpomnělo. Ať žijou připomínky na Fejsbůku. hahá Ne fakt, díky <3 A moji nejbližší mě obdarovali krásnými dary. Nebudu je tady vyjmenovávat, protože jsem si nedávno četla můj článek myslím z Vánoc a přišlo mi to hrozně vtipný a osobní :D Jediný co chci zmínit je, viz to, že mám modřinu na ruce, že jsem dostala luk (mé elfí já ti děkuje, brouku <3 * ). Takže mám novej koníček. Tadááááá :D Asi jsem fakt musela být v minulým životě elfem nebo nevím, ale když ho držím v ruce, to je jak kdybych měla prodlouženou ruku, prostě skvělý, úžasný, tisíc, milión. (K tomu se váže vtipná historka, jak jsem natáhla tětivu naopak a pak jsem si stěžovala, že je to natáhnutí nějaký těžký, ale to tady raději nebudu rozebírat. :D )

K novýmu přírůstku na mý ruce.. jestli jste četli můj příspěvek o kérce se srnou, tak jsem tam psala, že původně měla být ještě kolem toho posvátná geometrie jako symbolika vesmíru, ze kterýho celá ta "meditační vize" - což je ta kérka se srnou - vychází. Takže je tam. Geometrie. Na vnitřní straně ruky, spojená květem života se srnčí kérkou. Ještě jsem si nezvykla. Vždycky mi to chvíli trvá než si zvyknu na novou kérku a do tý doby se nemůžu rozhodnout jestli se mi líbí nebo ne - ikdyž je mi to už prd platný. Každopádně už teď vím, že to není konec :D Z té ruky bude pravděpodobně rukáv. Spirituální rukáv. Achjo, je to droga. Tak tady je:


Ten vrchní symbol, vlastně ten spodní - ta ruka je vzhůru nohama, safra jak to mám popsat. No prostě, ten vrchní symbol - ta "hvězda" je tzv. metatronova krychle, což je symbol z posvátné geometrie výcházející z "ovoce života" - to jsou ty kružnice, který tvoří ten základ a z čar které vychází a spojují všechny tyto kružnice dohromady. Ten spodní symbol - trojúhelník - symbolizuje posvátnou trojici všeho bytí. Např. mysl - tělo - duch a tak dále. A to kolem je květ života. Významy tady popisovat nebudu, to by bylo nadlouho. Jestli vás to zajímá, tak na youtube je spoustu dokumentů na toto téma. :)

Takže tak. Mám se fajn. Žiju. A dokonce docela šťastně.

Hezkej den!

xoxo

N.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší, děkuji za ně! <3