pátek 6. května 2016

Video - Vegiie náplavka

A je tu další video, tentokrát jsme navštívili Prahu a čím dál tím oblíbenější fesťák - Veggie Náplavku. Jeli jsme tam pracovně brzy ráno - vezli jsme stan a stoly pro bioobchod - ale program už jsme tam měli volnej, takže jsme si mohli užívat všeho, co náplavka nabízí. :)

Strašně jsme se přejedli dobrotama. Zkusili jsme raw pizzu, hot dog, závitky, asijský placky, nudle, muffiny, exotický ovoce - jackfruit, dorian a takový malý ostnatý...teď si na jméno fakt nevzpomenu, chutnalo to jako litchi. (Jooooo rambutan!) Také jsme měli výborný kafe s mandlovým mlíkem a matcha koktejl s mangovým sirupem. Matchu piju strašně dlouho, ale tahle delikatesa mě nikdy nenapadla! Takže si musím pořídit shaker, ovocnej sirup a udělat si ho doma. :)

Zjistila jsem, že si asi budu muset pořídit svůj natačecí mechanismus, protože Dag když je někde ve víru tak musí fotit - přirozeně - a já chci natáčet, což se s jedním zařízením moc dobře dělat nedá. Takže jsme se akorát tak dohádali kdo co bude dělat a ve výsledku jsme ani jeden neměli takovej materiál jak bychom chtěli. :D Takže s lítostí oznamuju, že to, co uvidíte na videu, je jen malinkatej zlomek toho, co tam doopravdy bylo.

Tak tady je .))



Doslechla jsem se, že další náplavka bude už v září, tak už se teď těšííím .))

xoxo

N.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší, děkuji za ně! <3